20 ekim 2019 yukatel denizlispor fenerbahçe maçı

0 /
firro
fırat aydınus denen hakem bozmasına rağmen kazandığımız lig maçımız. bir fenerbahçeli olarak bu hakemin hala nasıl görev yaptığına anlam veremiyorum koca tff bir olmuş bu adamı ne denetliyorlar ne aldığı kararlar ile ilgili bir inceleme yapıyorlar. oldu olacak tff başkanı da bu olsun.

(bkz:ne desem gg)
abisinin premsesi
izlemeden yorum yapanların olduğu maç. beyler kusura bakmayın ama bazen holiganlığınız yüzünden gözlerinizin önünde olan olayları görmezden geliyorsunuz. sen kalk ligin en kötü durumdaki takımına karşı bu futbolu oyna sonra galibiyet diye sevin. hayır bir de bize dersiniz futboldan ne anlarsınız diye. siz adamı zorla femen eylemcisi yaparsınız.

(bkz:erkeklerin biraz şey olması)
(bkz:erkeklerin maç sonu boş muhabbet yapması)
governik gezegeni sahibi
baştan belirteyim gs sporluyum ama fener'i yine fenerliler gömmüş. maçı son dakikasına kadar takip ettim öyle aman aman abartılacak kötü durumda değil takım, sadece bazı şeyler hala soğuk. bir koordinasyon eksiği seziyorum tabi bunun da faturasını teknik direktöre kesiyorum. takımda kopukluk olup olmadığını ilk takip etmesi gereken kişi o çünkü derleyip toparlaması gerek. yoksa öyle öldük bitik bir durum yok.
sabit efendi
bu sezon ilk defa izlemediğim fenerbahçe maçı. özetinden takip ettim bilidiğin dümdüz lig maçı işte. enteresan veya yok artık denecek pozisyonu bile yok. gollerde de sıkıntı göremedim, ha konu bu maç değilde lig ise kalite konusunda çok boktan olduğumuz bir gerçek. altyapı yok sistem yok daha ne bekliyoruz ki?
0 /