espanyol

jelno
Barselona şehrinin FC Barcelona ile birlikte La Liga'da top koşturan 2. takımı.nasıl ki şuan ispanya liginde katalanları temsilen barcelona varsa zamanında katalanlar barcelona takımını kurduklarında orada yaşayan ispanyol öğrencileri kendilerini temsil etmek için espanyol takımını kurmuşlar.

ozan tufan

jelno
1995 doğumlu fenerbahçe takımında oynayan futbolcu. aslında mevkiisi orta saha ama ben bunu hiç orta sahada duruken göremedim belki bana öyle geliyor ama hep bir geride kalma sevdası var bu adamda. kendini geliştirme konusunda hala zayıf.

serdar aziz

xerona
stoper mevkinde oynayan Türk millî futbolcu. fenerbahçe takımında oynamasına rağmen ünü ve şöhretinin parladığı zamanlar bursaspor'un şampiyonluk yaşadığı dönemdir.

necip uysal

xerona
beşiktas spor kulübünde ön libero mevkisinde görev alan milli futbolcu.ha patladı ha patlayacak derken resmen yaşlandı resmen. neden kendini geliştirmek yerine oyunu bozmaya yönelik çalışıyor anlamak zor.

antalyaspor

xerona
2 Temmuz 1966 tarihinde kurulmuş antalya ilinin güzide spor kulübü. aslında hentbol,amerikan futbolu,atletizm,basketbol,bisiklet,judo,masa tenisi gibi dallarda bulunmasına rağmen en tanınmışı futbol takımıdır.